NASZA FIRMA

Zajmujemy się piaskowaniem oraz malowaniem proszkowym wszystkich powierzchni metalowych. Posiadamy lakiery proszkowe każdego rodzaju i koloru oraz piasek różnej gradacji.

PM-PRO Nowoczesna Lakiernia Proszkowa

CO OFERUJEMY

Przygotowanie powierzchni

• chemiczne - odtłuszczanie i fosforanowanie żelazowe
  • mechaniczne - śrutowanie (detale o maksymalnych wymiarach: długość: 6000 mm, szerokość: 1600 mm, wysokość: 2100 mm)
  • proszkowy podkład antykorozyjny

Malowanie proszkowe

Oferujemy usługę profesjonalnego malowania proszkowego elementów stalowych, ocynkowanych oraz aluminiowych dla Klientów indywidualnych oraz dla firm z branż: budowlanej, automotive, elektromechanicznej i AGD
kompleksowo zajmujemy się renowacją lakierniczą felg stalowych i aluminiowych (piaskowanie felg, usuwanie zarysowań i wgnieceń, naprawa rantów, malowanie proszkowe podkładem, kolorem właściwym i opcjonalnie klarem proszkowym)

Piec z termoobiegiem i kabiny do malowania

Nasza lakiernia wyposażona jest w stanowisko lakiernicze. Ponadto nowoczesny piec do wygrzewania elementów posiadają system wymuszonego obiegu powietrza (termoobieg), co pozwala na równomierny rozkład temperatury w komorze spalania, a tym samym eliminuje przebarwienia i przypalenia w szczególności jasnych kolorów.

W naszej lakierni można pomalować elementy o maksymalnych wymiarach:
długość: 6000 mm,
szerokość: 1600 mm,
wysokość: 2100 mm.

Lokalizacja naszej firmy, w tym duże zaplecze magazynowe pozwalają nam zaoferować bardzo korzystne ceny produktów oraz usług.

Realizujemy zlecenia indywidualne, jednostkowe oraz duże partie.
shadow
Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.
shadow
Terminy oraz ceny są ustalane indywidualnie z każdym klientem.